Osobowość Roku 2020

Arkadiusz Dołęga dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Skórcu został  nominowany do tytułu ,,Osobowość Roku 2020″  w kategorii kultura. Nominacja została przyznana za stawienie czoła pandemii i zorganizowanie wielu wydarzeń kulturalnych, mimo że ośrodek rozpoczął działalność dopiero 1 stycznia 2020 r. Plebiscyt jest organizowany przez redakcję ,,Polski Times” Celem  akcji jest uhonorowanie ludzi nietuzinkowych, pomysłowych, aktywnych i ciekawych, tych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel i pociągają za sobą innych. Redakcja chce docenić osoby, które swoją działalność prowadzą nie dla poklasku, lecz z autentycznej potrzeby działania, z pasji, z chęci pomagania innym i przyczynienia się do rozwoju naszego regionu.

Laureatów wybiorą czytelnicy. Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpocznie się w środę, 14 kwietnia, i będzie trwało do czwartku, 27 maja 2021 roku, do godziny 21:00. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w poniedziałek, 31 maja, i potrwa do czwartku, 10 czerwca.

Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpocznie się w środę, 14 kwietnia, i będzie trwało do czwartku, 27 maja 2021 roku, do godziny 21:00. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w poniedziałek, 31 maja, i potrwa do czwartku, 10 czerwca. Głosowanie za pośrednictwem strony internetowej : https://polskatimes.pl/p/kandydaci/osobowosc-roku-2020%2C1009457/?groupId=86391

Kliknij aby zagłosować