II Gminny Dzień Seniora

7 października 2021 r. obchodziliśmy II Gminny Dzień Seniora. Uroczystość odbyła się w Grali-Dąbrowiźnie w restauracji Zygmuntówka. Po przywitaniu przez dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Arkadiusza Dołęgę i wiceprzewodniczącego rady Gminy Skórzec nastąpiła część artystyczna. Wystąpił Klub SUPERSZEŚĆDZIESIĄTEK i Koło Gospodyń Wiejskich z Trzcińca. Tego dnia nastąpiła premiera spektaklu „Śmiechoprzychodnia”, przygotowanego przez Gminny Ośrodek Kultury we współpracy z Lokalną Grupą Działania Ziemi Siedleckiej. Reżyserem spektaklu jest pan Łukasz A. Wawryniuk, natomiast za przygotowanie muzyczne odpowiadała Ewa Masiak. Wydarzenie to odbyło się w ramach zadania „Aktywni Seniorzy Ziemi Siedleckiej” i sfinansowane z środków Województwa Mazowieckiego. Seniorzy, którzy występowali w przedstawieniu mieli okazję pokazać, że warsztaty teatralne można odbyć w każdym wieku. Wszystkim seniorom gminy Skórzec życzymy zdrowia, pogody ducha i radości, a także dziękujemy za przekazanie swojej życiowej mądrości. Pokazujecie, że warto cieszyć się każdym dniem.